• Ново
Цврст 14к Бело Злато 8х Овален Создаден Рубин Дијамантски Прстен Големина 8

Цврст 14к Бело Злато 8х Овален Создаден Рубин Дијамантски Прстен Големина 8

DEN 7782.40

Износ
Това е достапна

Материјал : Примарна - Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Рубин, Лабораторија Создаден Тип На Камен_3 : Дијамантски Камен Боја_2 : Црвен Камен Количина_1 : 18стоун Количество_2 : 1стоун Количество_3 : 8 позлата : Родиум Поставување_1 : Измерете Ја Тежината На Камен_1 : 0,01 цтстоун Тежина_2 : цтстоун тежина_3 : 0.012 Ctstone Clarity_1 : I2 (А)Камен Јасност_3 : I2 (А)Материјал : Основно : Златен Камен Форма_1 : кружен Камен форма_2 : Овалстоун Форма_3 : кружен Камен големина_1 : 1.3 Mmstone Големина_2 : 8.00 X 6.00 mmstone големина_3 : 1.40 x 1.40 mmstone третман_2 : Syntheticproduct Тип : Накит Накит Тип : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Белење Тип : прстени со Камења Cut_1 : facetedstone Cut_2 : facetedstone Cut_3 : Facetedstone Создавање Метод_1 : природен камен создавање метод_2 : лабораторија создаден Метод За Создавање Камен_3 : природен Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа(И)Камен Боја Одделение_1 : I - Jstone Боја Одделение_3 : I-Jaa Накит Внатрешна Категорија Накит Прстени Прстени Со камења; Накит прстени дијамант елегантен прстен кутија вклучени. 14К БЕЛО Злато ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата