• Ново
Се тркалаат Калапи Трим Лента Кора И Стап Ѕид Трим Самолепливи Таванот Калапи Трим

Се тркалаат Калапи Трим Лента Кора И Стап Ѕид Трим Самолепливи Таванот Калапи Трим

DEN 595.20

Износ
Това е достапна

Опис. Оваа леплива лента е произведена со пластичен материјал, може да ја обезбеди својата издржливост и практичност. Совршен за самостојна употреба и одличен за широк спектар на домашни проекти и додадете уникатен изглед, кора и стап ѕид трим е погоден за повеќето агли и површини како што ви треба. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Пластика. - Големина : 500,00Х1, 00Х0, 20см/196, 50Х0, 39Х0, 08ин. - Облогата за обликување е пренослива и професионална, може да се исече за да одговара на разни украси на ѕидови и тавани. - Самолеплив дизајн, облогата за обликување е лесна за инсталирање без професионални алатки. - Пластичен материјал, широка употреба, облоги за обликување е погоден за употреба во кујни и бањи. - Убава и практична, облога за обликување може да се користи за разубавување на ѕидните празнини и аголните линии. - Облогата за обликување е стилска и модерна, надополнувајќи го модерниот домашен декор, канцелариски и хотелски декор. Облогата за обликување е пренослива и професионална, може да се исече за да одговара на разни украси на ѕидови и тавани. |Самолеплив дизајн, облогата за обликување е лесна за инсталирање без професионални алатки. |Пластичен материјал, широка употреба, облоги за обликување е погоден за употреба во кујни и бањи. |Убава и практична, облога за обликување може да се користи за разубавување на ѕидните празнини и аголните линии. |Облогата за обликување е стилска и модерна, надополнувајќи го модерниот домашен декор, канцелариски и хотелски декор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата