• Ново
Силиконски Овошје Мувла Стереоскопски Овошје Мувла Вештачко Овошје Кастинг Мувла

Силиконски Овошје Мувла Стереоскопски Овошје Мувла Вештачко Овошје Кастинг Мувла

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Опис. Дали барате разноврсна МУВЛА САМ? Предметот ќе биде добар избор. Користејќи безбеден и премиум силиконски материјал, тој е издржлив и безбеден. Одликувајќи се со дизајн во форма на вештачко овошје, тој е совршен ЗА самостојно симулирано овошје или мали подароци. Издржлив и нема лесно да се деформира и кине. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Силикон. - Големина Л : Прибл. 8,1 х 8,1 х 6,9 см / 3,18 х 3,18 х 2,71 инчи. - Големина С : Прибл. 6,4 х 6,1 х 5,1 см / 2,52 х 2,40 х 2,01 инчи. - Изработен од силиконски материјал, висока флексибилност, висока транспарентност, лесен за употреба и чист, издржлив и практичен. - Можете да ја користите оваа мувла за да направите свои занаети . - Овој тип на мувла може да се користи за правење реална вештачка мандарина. - Можете да користите различни бои на материјали за да и дадете целосна игра на вашата креативност за да создадете уникатни калапи. - Ако сакате занаети САМИ, тогаш оваа силиконска мувла може да биде одлична за вас. Изработен од силиконски материјал, висока флексибилност, висока транспарентност, лесен за употреба и чист, издржлив и практичен. Можете да ја користите оваа мувла за да направите свои занаети. Овој тип на мувла може да се користи за правење реална вештачка мандарина. Можете да користите различни бои на материјали за да и дадете целосна игра на вашата креативност за да создадете уникатни калапи. Ако сакате занаети САМИ, тогаш оваа силиконска мувла може да биде одлична за вас.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата