• Ново
Беспрекорна Ледена Свила Беспрекорни Дами Гаќи За Дишење Ултра Тенка Танга Долна Облека Жени

Беспрекорна Ледена Свила Беспрекорни Дами Гаќи За Дишење Ултра Тенка Танга Долна Облека Жени

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Беспрекорна Ледена Свила Беспрекорни Дами Гаќи За Дишење Ултра Тенка Танга Долна Облека Женкарактеристики : 1.Беспрекорни страни за мазен изглед под облеката, доаѓа да седне веднаш под папокот, нема повеќе врв за мафини, ќе сакате да ги носите секојдневно2.Висококвалитетните ткаенини ја прават долната облека за бикини мека, тенка и удобна, се протега прилично добро, удобно со вашите панталони и нема да заглави во областите3.Издржливата ткаенина што дише нуди меко и мазно чувствување4.Беспрекорна Гаќи со ногарки за престој во место и удобен појас5.Функција : Без пилинг, мазно чувство,, Мека Пропустливост6.ОДЛИЧНО : ткаенина пријателска и конкурентна ви дава производ вреден за купувањеинформации за производот : Добра Еластичност Пол : Женски Тип На Артикл : Декорација На Гаќи : Ниту Еден Тип На Шема : Цврст Стил : Секси Материјал : Полиестерски Гаќички Тип : Г-Жица Забелешка : 1 : Нега На Перење : се претпочита Рачно перење со ниска температура 2 : кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење, торба за перење,Препорачајте неутрално перење сапун, недостапно осветлувач кој содржи детергент 3 : услуга по продажбата : Нашиот Тим за услуги На клиентите Ќе Биде Почестен Да Ви Служи Во Секое Прашање.Пакетот Вклучува : 1 X Underwear Size USUKEUWaist Hip Lengths8123857cm/22.44"94cm/37.01"23cm/9.06"M10144061cm/24.02"98cm/38.58"24cm/9.45"L12164265cm/25.59"102cm/40.16"25cm/9.84"XL14184469cm/27.17"106cm/41.73"26cm/10.24" Size : SUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 57cm/22.44"Hip : 94cm/37.01"Length : 23cm/9.06"Size : MUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 61cm/24.02"Hip : 98cm/38.58"Length : 24cm/9.45"Size : LUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 65cm/25.59"Hip : 102cm/40.16"Length : 25cm/9.84"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Waist : 69cm/27.17"Hip : 106cm/41.73"Length : 26cm/10.24" Табела Со Големини : Ласкави за сите типови на тело, тие имаат високи исечени отвори на нозете за да ви помогнат да го издолжите изгледот на нозете. Стилски и секси гаќички, без пилинг, без стискање, без гроздобер, не премногу тесен, материјалот има добра дише и е удобен за носење. Совршен за Тропски Одмори, Клуб, забава, секојдневно.Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата