• Ново
Лотус Овошје Плоча Стакло Овошје Плоча Бонбони Чување Плоча Дома Садови

Лотус Овошје Плоча Стакло Овошје Плоча Бонбони Чување Плоча Дома Садови

DEN 303.84

Износ
Това е достапна

Опис оваа практична фиока за овошје е изработена од добар класен материјал, кој е безбеден и еколошки. Со уникатен и шик дизајн, послужавникот може да се користи за држење торта, ужина, храна, чајна торта и други. Широко се користи за дома, забава, дом, училиште, продавници и многу повеќе, што ќе ви даде пријатно искуство. Карактеристики-Материјал : Стакло. - Големина : Околу 12, 00Х12, 00Х5, 50см/4, 72Х4, 72Х2, 16ин. - Стаклената чинија за десерт е силна, цврста и издржлива, произведена од прекрасно стакло со врвен квалитет. - Стаклената чинија е одличен начин за послужување салата, овошје, пустинска торта или предјадења. Оваа шик ставка прави одличен подарок. - Чинијата за храна е со прекрасен дизајн на лотос, пријатен за очите додека ја одржувате вашата храна и грицки чисти. - Стаклена чинија за чинија не апсорбира течности, бои или вкусови и го одржува оригиналниот изглед со години - Убава чинија за чување торта кекс, сирење, овошје, бонбони, колачиња, совршена за свадби, забави, роденденски забави или какви било други настани. Стаклената чинија за десерт е силна, цврста и издржлива, произведена од прекрасно стакло со врвен квалитет. Стаклената чинија е одличен начин за сервирање салата, овошје, пустинска торта или предјадења. Оваа шик ставка прави одличен подарок. Чинијата за храна е со прекрасен дизајн на лотос, пријатен за очите додека ја одржувате вашата храна и грицки чисти. Стаклената чинија не апсорбира течности, бои или вкусови и го одржува оригиналниот изглед со години. Убава чинија за чување торта кекс, сирење, овошје, бонбони, колачиња, совршена за свадби, забави, роденденски забави или какви било други настани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата