• Ново
SpeedJumpRope-BlazingFastJumpingRopes-EnduranceWorkoutforBoxing,MMA,MartialArtsorJustStayingFit-AdjustableforMen,WomenandChildren,pink,F16633

SpeedJumpRope-BlazingFastJumpingRopes-EnduranceWorkoutforBoxing,MMA,MartialArtsorJustStayingFit-AdjustableforMen,WomenandChildren,pink,F16633

DEN 80.00

Износ
Това е достапна

Опис На Производот. 1. Јаже За Скокање Со кабел Со голема Брзина за вашиот вкрстен тренинг и кардио фитнес - Опремен со технологија за топчести лежишта за да ве натера да скокате побрзо. Ова јаже за скокање е брзо и дефинитивно ќе ги зголеми вашите двојни вртежи во МИНУТА (повторувања во минута) и ќе ви овозможи ДА ГО РХВ ВАШИОТ ВОД. Совршен за кардио, фитнес, климатизација, бокс и мма. Се покажа дека прескокнувањето на јажето го зголемува мускулниот тонус и го намалува стресот. 2. Ова Јаже За Брзина ви овозможува лесно да го подигнете двојниот ѓон и тројниот ѓон. Лесен со comfortableономски удобна рачка и напреден кабел отпорен на грчење за вкрстена обука. 3. Должината на јажето за прескокнување е целосно прилагодлива, погодна за мажи, жени и деца. Јажето може лесно да се прилагоди со рачна завртка, така што повеќе луѓе можат лесно да го користат. 4. Останете во форма дури и кога ќе излезете од дома или одите во теретана. Придружете се на револуцијата на јажето за скокање и станете побрзи и подобри за кратко време одново и одново. Изгубете волумен, маснотии во стомакот, ослабете и изградете мускули со оваа ефтина, компактна и издржлива кардио машина. Нова година, нова си! 1. Јаже За Скокање Со кабел Со голема Брзина за вашиот вкрстен тренинг и кардио фитнес - Опремен со технологија за топчести лежишта за да ве натера да скокате побрзо. Ова јаже за скокање е брзо и дефинитивно ќе ги зголеми вашите двојни вртежи во МИНУТА (повторувања во минута) и ќе ви овозможи ДА ГО РХВ ВАШИОТ ВОД. Совршен за кардио, фитнес, климатизација, бокс и мма. Се покажа дека прескокнувањето на јажето го зголемува мускулниот тонус и го намалува стресот. 2. Ова Јаже За Брзина ви овозможува лесно да го подигнете двојниот ѓон и тројниот ѓон. Лесен со comfortableономски удобна рачка и напреден кабел отпорен на грчење за вкрстена обука. 3. Должината на јажето за прескокнување е целосно прилагодлива, погодна за мажи, жени и деца. Јажето може лесно да се прилагоди со рачна завртка, така што повеќе луѓе можат лесно да го користат. 4. Останете во форма дури и кога ќе излезете од дома или одите во теретана. Придружете се на револуцијата на јажето за скокање и станете побрзи и подобри за кратко време одново и одново. Изгубете волумен, маснотии во стомакот, ослабете и изградете мускули со оваа ефтина, компактна и издржлива кардио машина. Нова година, нова си!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата