• Ново
Мвеомтд Партија Ресни Светки Флапер 1920 гроздобер Женски Фустан Со Монистра Ноќ Женски Фустан Породилно Новогодишна Облека Црвена

Мвеомтд Партија Ресни Светки Флапер 1920 гроздобер Женски Фустан Со Монистра Ноќ Женски Фустан Породилно Новогодишна Облека

DEN 303.84

Износ
Това е достапна

Дебелина : Стандарден Стил : Сексиматеријал : полиестерска должина на Ракавот : Прилика Без Ракави : Модна Јака : В Врат проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unnormal0што добивате : 1 X облекување : Одговара на големината пол : Жените Како Да се мијат : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сушење шема : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 86см/33,86" Половината : 66см/25,98" : 92см/36,22" Должина : 142см/55,91"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 90см/35,43" Половината : 72см/28,35" : 96см/37.80" должина : 142СМ/55.91"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 96см/37.80" половината : 76см/29.92" : 102СМ/40.16" ДОЛЖИНА : 143см/56.30"големина : xl големина на сад : 10 Велика Британија Големина : 14 еу големина : 40 биста : 100см/39.37" ПОЛОВИНАТА : 80cm/31.50" : 106cm/41.73" должина : 144cm/56.69"големина : xxl сад големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 биста : 104cm/40.94" ПОЛОВИНАТА : 84cm/33.07" : 110cm/43.31" должина : 144cm/56.69" одговара : одговара НА ГОЛЕМИНАТА. Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што Добивате : 1 Х Фустан. Должина На Ракавот : Без Ракави.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата