• Ново
Шупливи Случај За Samsung галакси Часовник Случај Додатоци сите-околу Заштитни Покритие Браник сите околу За Галакси Часовник Класичен

Шупливи Случај За Samsung галакси Часовник Случај Додатоци сите-околу Заштитни Покритие Браник сите околу За Галакси Часовник

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Пребарајте го нашиот бренд " ЕИХАИХИС " и ќе се појават илјадници ремени во боја и големина!!!Опишете : применливи модели : Лесен Шуплив Куќиште За КОМПЈУТЕР За Samsung Galaxy Watch 4 Капак 40mm 44mm Часовник4 Класичен 42mm 46mm (БЕЗ Заштитник На Екранот)Боја : црна, бела, јасна,розова,темно зелена и така натаму безбедност и еколошки : заштитниот капак е направен за висококвалитетен флексибилен компјутерски материјал, дизајнот на заштитната обвивка е во согласност со ergономијата, безбедноста и заштитата на животната средина. Флексибилен и издржлив, никогаш не лизгајте ја раката или оставете го прстот отпечатен. не е лесно да се деформира и да се претвори во жолта боја.Прецизен Исечок и Лесна Инсталација : овој случај е дизајниран со прецизни исечоци, што го олеснува пристапот до сите контроли, копчиња, сензори и карактеристики на часовникот. Нема да влијае на вртење на рамката и друга функција на часовникот; лесно се става и полетува, нема потреба да го соблекувате овој случај кога се полни.функција : 1. 100% сосема нов висок квалитет;2. Лесен за вметнување и отстранување, совршен за вашиот часовник;3. Исклучителна изработка и модерен дизајн; 4. Совршен како подарок за пријателите и семејството.Вклучен пакет : 1 X Компјутер Случај (не вклучува ремен или часовник) quase Компатибилен Со Куќиште € Лесен Шуплив Компјутер Случај За Samsung Galaxy Watch 4 Капак 40mm 44mm Часовник4 Класичен 42mm 46mm . €Висококвалитетен Материјал Q заштитниот капак е направен за висококвалитетен флексибилен компјутерски материјал, дизајнот на заштитната обвивка е во согласност со ergономијата, безбедноста и заштитата на животната средина. ●Прецизни Исечоци● : нашиот случај е дизајниран со прецизни исечоци, прецизните исечоци на дупките прават да не треба да го исклучувате куќиштето за полнење и лесен пристап до сите карактеристики на часовникот . ●Надграден Водоотпорен Дизајн Q : куќиштето користи водоотпорен третман, ефикасно спречува дневна вода, влага да влезе и да се замагли, а не да влијае на чувствителноста на допир на i Watch. Одговара за повеќето видови спортови во затворени простории и на отворено. ЗАБЕЛЕШКА : не е погоден за длабока хидроизолација, како што се сурфање и пливање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата