• Ново
Хвмоду Женски Комбинезони Еднобојни Без Ракави Лабави Широки Комбинезони За Нозе Харем Панталони Со Џебови Комбинезони За Жени

Хвмоду Женски Комбинезони Еднобојни Без Ракави Лабави Широки Комбинезони За Нозе Харем Панталони Со Џебови Комбинезони За Жени

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Половината : 96cm/37.80" Должина : 132cm/51.97" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Половината : 100cm/39.37" Должина : 133cm/52.36" Големина : L ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 Половината : 104cm/40.94" Должина : 134cm/52.76" ГОЛЕМИНА : XL ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 сад : 10 половината : 108cm/42.52" должина : 135cm/53.15" ГОЛЕМИНА : XXL Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 половината : 112cm/44.09" должина : 136cm/53.54" € Разноврсен материјал q изработен од мека ткаенина, овој Комбинезон е и удобен и издржлив, убаво ЗА ЦЕЛОДНЕВНО НОСЕЊЕ.Едноставниот, но стилски дизајн го олеснува спарувањето со вашите омилени чевли и додатоци за секоја пригода.●Убаво За Секоја Пригода Дали се облекувате за ноќно излегување или извршувате обврски во текот на денот, овој комбинезон е убав избор.●Ласкава Карактеристика●со својот ласкав крој и вклопување, овој комбинезон ќе ги истакне вашите облини на сите вистински места.●Врв За големина € не заборавајте да ја проверите табелата со големини пред да нарачате за да обезбедите убаво вклопување. Спарете го овој комбинезон со вашите омилени потпетици или станови за шик и стилски изглед. Исто така е лесно да се пристапи, што го прави убав избор за секоја пригода. Без разлика дали трчате задачи или танцувате ноќта, овој комбинезон ќе биде во чекор со вас. Без разлика дали барате секојдневна облека за носење за време на викендот или софистициран изглед за посебна пригода, нашите комбинезони ве покрија. Ткаенината што дише гарантира дека ќе останете удобни цел ден, додека ласкавиот крој на комбинезонот ги нагласува вашите облини на сите вистински места. Со различни големини на располагање, сигурно ќе го најдете убавото вклопување. И со својот стилски дизајн, овој комбинезон прави одличен подарок за секој љубител на модата. Основниот Ромпер За Вратот Со Лажичка Е Лесен За Облекување Нагоре Или Надолу, Што Ве Прави Удобни Во Текот На Целиот Ден. Широките Панталони За Нозе Со Џебови Не Само Што Се Погодни За Носење Ситници, Туку Се Одлични И За Криење На Дебелите Нозе. Ова Е Удобна Облека Во Лето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата