• Ново
Макси Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Фустани Без Ракави Фустани Со Ракави Цветен Печатен Фустан За Сонце Бохо Фустан Џебови Туника Подароци З?

Макси Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Фустани Без Ракави Фустани Со Ракави Цветен Печатен Фустан За Сонце

DEN 795.20

Износ
Това е достапна

Женски Летен Секојдневен Завој За Печатење Еластичен Фустан За Пуловер Без Ракави На Половината Без Врат : ????Направен од, овој случаен цветен принт разноврсен летен фустан е еластичен, свилен,мек и течен,без смалување или брчки,измијте на студ и закачете се да се исуши. вие на вистинското место ,удобно и лесно за носење дење или ноќе.????Карактеристики : Ласкави собрани биста и собрани здолниште карактеристики додадете малку пица и дајте му на фустанот личност. Женски течен шпагети ремен без грб а-линија летна плажа фустан,????Овој основен фустан со туника за нишање е совршен за слоевитост во fall или зима со шал и хеланки и студени летни монсунски или пролетни денови со сандали или .Лесно е само да се фрли за лежење низ куќата или трчање задачи, со кардиган во канцеларија за климатизација или училишни слики, за а или вечерно излегување со симпатични п потпетици и прекрасен ѓердан, за одмор на плажа преку прикривање костими за капење или салон за капење.????Совети за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме не големината на платформата. Нашата големина работи малку мала. Ви препорачуваме да изберете поголема големина од вообичаеното носење.????Секое прашање ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Тип На Шема : Печатен Стил : Обична должина на Ткаенина : Редовна Должина На Ракавот : Вклопување Без Ракави : Одговара на големината Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Dress Size Bust Waist Length S85cm/33.46"56-88cm/22.05-34.65"129cm/50.79"M89cm/35.04"60-92cm/23.62-36.22"130cm/51.18"L95cm/37.40"64-96cm/25.20-37.80"131cm/51.57"XL101cm/39.76"68-100cm/26.77-39.37"132cm/51.97"XXL107cm/42.13"72-104cm/28.35-40.94"133cm/52.36" € Функција : Сончев Фустан Цветни Фустани; Длабоки Фустани Со Врат; Макси Фустани; Фустани Без Ракави;. ②Стил На Облека : Секојдневен Фустан; Женски Летни Фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Состанување, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. ① 【20 & Под : Плус Големина Фустани Дозвола. ●Појавување на фустани Q : Овој Печатен Фустан може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или рамни. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата