• Ново
Машка Модерна Преголема Лежерна Лабава Хавајска Кошула, М, Стил-8

Машка Модерна Преголема Лежерна Лабава Хавајска Кошула, М, Стил-8

DEN 511.84

Износ
Това е достапна

[Материјал од ткаенина] Четиристрана еластика. [Применливи сцени] Запознавање, работа, шопинг, итн. [ефект] уредна нишка, фина изработка, дизајн на контурата на облеката игра добар декоративен ефект, едноставен дизајн на манжетни, удобен за носење, лабав. [Препорака за големина] со детски код, код за возрасни, преголем код, умерена големина. [Опис на материјалот] про-мускул дише, нежна и стилска, видлива мекост, свиленкаста мазна на допир. [Инструкции за перење] Рачно перење на максимум 30 Степени Целзиусови, не белење, висат во сенка капе сува, пеглање одбор температура до 150 Степени Целзиусови, конвенционалните хемиско чистење. [Специјална Забелешка] податоци За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 2-4см е нормален висококвалитетен материјал. УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ. Добра идеја за подарок.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата