• Ново
Сергеј Перки Приклучоци Во Собата, Перка Приклучок Минимизирајте Ја Тежината со 3XFIN ПРИКЛУЧОК За Деца За Отворено За Риби За Млади Луѓе

Сергеј Перки Приклучоци Во Собата, Перка Приклучок Минимизирајте Ја Тежината со 3XFIN ПРИКЛУЧОК За Деца За Отворено За Риби

DEN 639.20

Износ
Това е достапна

количина од тоа додека имате полесен материјал моделот сепак ви овозможува да имате железнички транзиции низ свиоци.оваа перка ќе одговара на секој сурфер.Минимизирајте ја тежината додека одржувате природна рамнотежа на рабовите. Карактеристики : 1. Минимизирајте ја тежината додека одржувате природна рамнотежа на рабовите. 2. Издолжените мевови обезбедуваат движење напред и назад 3. Помоќни, полесни системи на пазарот. 4. Повисока површина на подот од другите системи пред стакло. 5. Не го компромитирајте рокерот и свиткајте ја опашката. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова боја : Бела Големина : 11 х 2см/4,33 х 0,79 инчи (приближно)Материјал : пластична Тежина : 100гр Пакет Листа : 3 Х Перка Приклучок Известување : 1.големината се мери рачно ,а грешката од 1-2мм е нормална. Добиениот материјален предмет ќе преовладува. 2.Издолжените мевови обезбедуваат движење напред и назад. 3.Помоќни, полесни системи на пазарот. 5.Не го компромитирајте рокерот и свиткајте ја опашката.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата