• Ново
Полк Аудио АВ2360-ИЦ Во Таванот Звучник

Полк Аудио АВ2360-ИЦ Во Таванот Звучник

DEN 1289.92

Износ
Това е достапна

Звучникот Полк IC60 во Таванот е многу сигурен и практично невидлив звучник во таванот за секоја просторија, секој буџет. Прилагодените инсталации од големи размери, без разлика дали се надградува цел дом со вградени звучници или се додаваат вградени звучници на цел нов градежен домашен проект, неизмерно се помагаат од се што помага да се задржи проектот на буџетот. ЗВУЧНИЦИТЕ НА IC60 во таванот убаво одговараат на сметката навистина, од трпезарија до помошна просторија, кујна до бања за гости. 6.5 " композитен вуфер со бутил гума обезбедува години на сигурност. 3/4 " вртење купола високотонец обезбедува мазни, детални високи фреквенции. Ротирачкиот систем за монтирање на камери ја прави инсталацијата брза и лесна. Дизајнот отпорен на влага овозможува употреба во средини со висока влага, како што се кујни, бањи и стреа на отворено. Вклучува звучник, образец за исечоци, маска за боја и водич за инсталација. 100w врв моќ. Доживотна гаранција. Секој.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата