• Ново
Кафемат Филтер Мрежа Торба Практични Млеко Вино Филтер Еднократно Цедалка

Кафемат Филтер Мрежа Торба Практични Млеко Вино Филтер Еднократно Цедалка

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Опис. . Ова е филтерска мрежеста торба, изработена од најлонски материјал, безбедна, еколошка, издржлива и практична и може да ви служи долго време. Со разумен дизајн и практични функции, лесно се чисти и еднократно. Тоа е совршена алатка за филтрирање за кафе, вино, млеко од соја, итн. Тоа ќе биде добро применето во вашиот секојдневен живот. . Карактеристики. . - Боја : Бела. . - Материјал : Најлон. - Големина : Околу 30, 50Х30, 50Х1, 00см/11, 99Х11, 99Х0, 39инч. - Дизајнот е разумен, а структурата на фината мрежа ви обезбедува подобар ефект на филтрирање. - Направено со одлична изработка, нежно и издржливо, не е лесно за кинење, може добро да ви послужи. - Дизајнот на врвката за влечење е погоден за филтрирање и избегнување на истекување на филтриран отпад. - Главно се користи за одвојување на остатоци и филтрирање, може да се користи за филтрирање на млеко од соја, кафе, итн. може добро да се користи во секојдневниот живот. - Лесен за чистење, ефикасен и практичен и издржлив долго време, тоа ќе биде вашиот добар избор на алатка. Дизајнот е разумен, а структурата на фината мрежа ви обезбедува подобар ефект на филтрирање. Направено со одлична изработка, нежно и издржливо, не е лесно за кинење, може добро да ви послужи. Дизајнот на врвката за влечење е погоден за филтрирање и избегнување на истекување на филтриран отпад. Главно се користи за одвојување на остатоци и филтрирање, може да се користи за филтрирање на млеко од соја, кафе, итн. може добро да се користи во секојдневниот живот. Лесен за чистење, ефикасен и практичен и издржлив долго време, тоа ќе биде вашиот добар избор на алатка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата