• Ново
Лазиза Малина Вкус Безалкохолни Слад Пијалаци, Производ На Либан, 8. фл. оз. Шишиња

Лазиза Малина Вкус Безалкохолни Слад Пијалаци, Производ На Либан, 8. фл. оз. Шишиња

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Лазиза Безалкохолни Слад Пијалаци Малина - 12 Пакет. Со име што буквално во превод значи "вкусно", како можеш да погрешиш? Достапен во неколку вкусови, овој безалкохолен член на семејството Алмаза освежува со лесен, посебен вкус. Сварено и Флаширано во Либан. Вкусен и прекрасно освежителен пијалок од слад. Натопена Со Малина слад. Изработени со најдобрите состојки. Газирани. Без алкохол.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата