• Ново
Водоотпорни Вибратори И Возрасни Се Играчки За Жени, Стимулатор На Брадавиците На Г-Точкасо Видови Вибрации И Режими На Лижење И Потиснување На Јазикот И Функција ?

Водоотпорни Вибратори И Возрасни Се Играчки За Жени, Стимулатор На Брадавиците На Г-Точкасо Видови Вибрации И Режими На Лижење

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Здраво, добредојде Во Лопси!Ново лопси рака масажер во секс продавница за возрасни.Ги надградивме вибрирачките масажери, а надградените карактеристики на апликацијата можат да ви овозможат да уживате во различни задоволства. Сексуалните алатки Лопси за жени симулираат вистинска тактилна сензација и можат постојано да ги стимулираат Г-точката и брадавицата, носејќи различни оргазми и ви даваат многу прекрасно сексуално искуство. Личните масажери задоволство е совршен како подарок за возрасни кои имаат се.Убав и погоден за подароципроизводот е погоден како подарок за девојки или сопруга, што може да ја зголеми врската помеѓу две лица и да ужива во сексуалното искуство. Розовата совршено одговара на женскатаesетика. Без оглед наовој луксузен уред нуди седум координативни обрасци и различни нивоа на вибрации за да се осигурате дека ќе се симнете секој пат.Спецификацииматеријал : СИЛИКОНФУНКЦИЈА : 7 Видови лижење И модели На Вибрации Режим На Полнење : USB Полнењебојка : Pink Notice : за ваша безбедност И подобро искуство, ве молиме целосно наполнете ја играчката пред првата употреба. Ви благодариме многу за вашето разбирање! 7 Моќни Вибрации : Нашиот вибратор за жени има 7 различни режими на вибрации од нежни до интензивни. Со бранови на пулсирачки и ескалирачки вибрации, можете да уживате во оптималното задоволство од предиграта до оргамите. Совршен Дизајн : уникатниот дизајн на обликот овозможува вибрирачкиот масажер да остане во вашата торба и да шепоти-тивкиот дизајн е погоден за уживање во јавноста.Малата и нежна форма го олеснува земањето. Лесно за чистење, полнење и складирање : сексуалната играчка е целосно водоотпорна и може нормално да се исчисти. Тоа може да се наплаќа по бришење. Вибрирачкиот масажер ви одговара да го чувате и нема да ви донесе проблеми да го најдете. Безбеден материјал и дизајн на симулација : добро силиконски материјал,безбеден, нетоксичен. Преносни и удобни чувства на допир на кожата, уживајте во Кулминацијата. Водоотпорен : клиторичниот вибратор На Г-точката е секојдневно водоотпорен и може да се користи во бањата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата