• Ново
Анти Бубачки Инсекти Птица Мрежа Мрежа Бариера Градина Зеленчук Цвет Заштита На Растенијата

Анти Бубачки Инсекти Птица Мрежа Мрежа Бариера Градина Зеленчук Цвет Заштита На Растенијата

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

спецификации : . примена : расадник, зеленчук, растенија, итн. одгледувањето на нето покривање на тинсект е нова еколошка земјоделска технологија. тоа го зголемува производството и е практично. ефикасно контролирајте ги сите видови штетници. мрежата отпорна на инсекти има и функција на засенчување и функција на отпорна на инсекти. т . ттип : Мрежа За Садење. материјал : Полиетилен Со Висока Густина (HDPE). карактеристики : Преклоплива, Мрежеста Мрежа, Заштита од Зеленчук, Градинарски Материјали. t Size : 100cm x 200cm/39.4 "x 78.7" (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 х Садење Нето Апликација : расадник, зеленчук, растенија, итн. Одгледувањето на нето покривање на инсекти е нова еколошка земјоделска технологија. тоа го зголемува производството и е практично. Ефикасно контролирајте ги сите видови штетници. Мрежата отпорна на инсекти има и функција на засенчување и функција на отпорна на инсекти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата