• Ново
Коковифивс Божиќни Украси Дозвола Симпатична Петел Автомобил Приврзок Декорација На Домашно Дрво, Украс За Новогодишна Елка, Домашен Декор 1 ПАРЧИЊА

Коковифивс Божиќни Украси Дозвола Симпатична Петел Автомобил Приврзок Декорација На Домашно Дрво, Украс За Новогодишна Елка,

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Симпатична Петел Автомобил Приврзок Декорација На Домашно Дрво, Украс За Новогодишна Елка, Домашен Декор 1 парчиња карактеристики : Овие орнаменти ви овозможуваат да изберете од слатки дизајни за да ги надополните вашите украси За Ноќта на Вештерките или Божиќ. Совршено е за украси За Новогодишни елки или социјални подароци како роденденски подароци и Денот на Вљубените. Украсите се совршен подарок за секого. Користете го како бел или шега подарок на канцеларија партија или било кој друг подарок размена. Може да се закачи На Новогодишни елки, прозорци, врати, па дури и на училишни чанти и облека. Орнаменти за семејство и како украси за дома или значајни подароци за Време На Божиќ, Денот на Вљубените, родендени и ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ОРГАНИЗАЦИЈА : приврзокот За божиќна декорација е полесен за закачување На Новогодишни елки, врати и прозорци. Совршен за зимски божиќни тематски забави и украси на дрвја. Може да се користи и како приврзок за ранец или приврзок за огледало на автомобил. Божиќни Орнаменти : Овој Божиќен Украс е совршен подарок за семејството и ! Закачувањето на овој уникатен украс на Новогодишна елка или давањето на семејството и како подарок за одмор ќе биде совршен начин да создадете трајни спомени. Големина : 8cmproduct листа : 1x оглас отворено божиќ петел. божиќ дрво орнаменти дозвола. божиќни украси внатрешен клиренс. божиќни орнаменти. Симпатична Петел Автомобил Приврзок Домашно Дрво Декорација,Новогодишна Елка Украс, Дома Декор 1 PC.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата