• Ново
Заменлива Торба Стп Кожен Ремен Отпорен На Абење Торба За Замена На Ременот За Рамо Вкрстена Торба За Рамо

Заменлива Торба Стп Кожен Ремен Отпорен На Абење Торба За Замена На Ременот За Рамо Вкрстена Торба За Рамо

DEN 44.64

Износ
Това е достапна

Опис. . tt ttt tttt ttttt tttttt t t t t t турнеја универзална замена на ременот за рамо е компатибилна со широк спектар на торби, вклучувајќи гласник, патни торби, торби за вежбање, актовки и многу повеќе. Одликувајќи се со долг декоративен дизајн, обезбедува удобно вклопување кога се носи преку рамо или преку телото, додавајќи погодност во вашата дневна рутина. tttt t t ttt t t t tt t t tt t t tt t t t t t t. t. t. t. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : стп кожа. - Големина : 135,00Х2, 00Х1, 00см/53, 05Х0, 79Х0, 39ин. - Замената на додатокот за торба за рамо е практично и економично решение, заштедувајќи ги парите за купување нова торба. - Ја прифаќа исклучителната изработка и класичната боја што го прави лесно да се совпадне со вашите најмногу чанти и да додаде елегантна. - Лесен за инсталирање, носи многу погодност за носење на вашите домашни торби. Само користете го како ремен за рачка или ремен за едно рамо. - Дизајниран со концептот на најголема едноставност, затоа може да оди исклучително добро со секоја чанта и чанта. - Широко користен : Убав додаток за различни видови чанти, вклучувајќи чанти, големи чанти, мала торба итн. Замената на додатокот за торба за рамо е практично и економично решение, заштедувајќи ги парите за купување нова торба. Усвојува исклучителна изработка и класична боја што го прави лесно да се совпадне со вашите најмногу чанти и да додаде елегантно. Лесен за инсталирање, носи многу погодност за носење на вашите домашни торби. Само користете го како ремен за рачка или ремен за едно рамо. Дизајниран со концептот на најголема едноставност, затоа може да оди исклучително добро со секоја чанта и чанта. Широко користен : Убав додаток за различни видови чанти, вклучувајќи чанти, големи чанти, мала торба итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата