• Ново
Да Живее Хип Хоп Црн Јуниорс Мека Маица-Мала

Да Живее Хип Хоп Црн Јуниорс Мека Маица-Мала

DEN 271.68

Износ
Това е достапна

Овој оригинален дизајн на Стара Слава е отпечатен со најсовремена технологија директно до облека на висококвалитетна 100% памучна мека маица за вратот на екипажот јуниорс. Одликувајќи го текстот "Да Живее Хип хоп" во раста бои. Покажете ја вашата хип хоп љубов во овој единствен дизајн во куќата уметник. Овој оригинален дизајн на Стара Слава е отпечатен со најсовремена технологија директно до облека на висококвалитетна 100% памучна мека маица за вратот на екипажот јуниорс. Одликувајќи се со текстот "Да Живее Хип хоп" во раста бои. Покажете ја вашата хип хоп љубов во овој единствен дизајн во куќата уметник.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата