• Ново
Маичка со плетенка на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот

Маичка со плетенка на вратот на вратот на вратот на вратот на вратот

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Овој метеж за долги ракави на јуниори од без граници е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба, и идеално е прилагодена за нешто, од работи на работи до обични привлекувачи со пријатели до спиење и лежење низ куќата. Направено е од текстурирана, плетена ткаенина од ребра, која е четкана за екстра-меко чувство на вашата кожа. Долгите ракави на Раглан додаваат ретро-шик акцент и изгледаат одлично надолу или валани, додека внатрешното на деколтето за лажичка е без ознака за дополнителна удобност. Оваа маица со долги ракави е достапна во асортиман на бои за да ја надополни вашата облека. Без граници на ребрата на ребрата на ребрата на вратот на вратот Раглан, маица за ракав : 50% полиестер, 47% рајон, 3% спандекс. Маица . Измислица за плетење на ребра. Раглан долги ракави. Деколте со ребрести лажички. Внатрешно означување. Заоблен полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив со железо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата