• Ново
Бриленхоме Евелина Фау Дупиони Свила Врзани Панел-50I W 95I L, Стоун

Бриленхоме Евелина Фау Дупиони Свила Врзани Панел-50I W 95I L, Стоун

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Brylanehome Evelina Faux Dupioni Свила Врзани Панел-50 I W 95 I L, Стоун .Вештачката свилена ткаенина дупиони со текстура на слабеење воведува раскошен сјај во секој простор. Екстремната термичка обвивка за затемнување блокира 100% од надворешната светлина. Вклучува еден панел. Комплетирајте го изгледот со нашиот соодветен валанс со ресни. 1.5 " отворањеполиестермашина за миење ладнопримени . За брендот : Правење Домови Убави. Од 1998 Година, Brylane Home е посветен на нудење шарена удобност, класичен дизајн со пресврт и извонредна вредност—за да можете да го опремите вашиот дом со уникатен личен стил. Од лесни ажурирања до класични парчиња за инвестирање, обезбедуваме решенија за секоја соба. Ние се стремиме да ви помогнеме да создадете дом во кој сакате да живеете, по цена со која ќе можете да живеете. Бриленхом-Бидете Шарени— Бидете Удобни. Биди Дома. 1.5 " отворање. Полиестер. Машина за перење ладно. Увезени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата