• Ново
Филтер За Воздух 24282

Филтер За Воздух 24282

DEN 467.36

Износ
Това е достапна

Викс Филтер За Воздух Без Труд. WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокнување на плисиран медиум за стабилизација (каде што е применливо) и монистра за стабилизација на набори. WIX HD филтрите за Воздух се препорачуваат за интервали ЗА промена НА филтерот ЗА воздух OEM. Полиуретанските и или крајните капачиња отпорни на корозија со висока јачина и проширените метални тела обезбедуваат издржлив долготраен филтер. Лабораториски Тестови за филтер за воздух по ИСО 5011 : Минимална ефикасност од 99,9% отстранување на загадувачи. (Врз Основа На Wix 46664, Wix 42803, Wix 46761, Wix 46433 ) KAWASAKI KFX450 R ATV. Wix Филтер За Воздух 24282.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата