• Ново
Бејзбол Капа Сонце Капи Мажи Жени Летен Визир Обични Капи КАПА ВИЕ

Бејзбол Капа Сонце Капи Мажи Жени Летен Визир Обични Капи КАПА ВИЕ

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Мажи Жени Летен Визир Сонце Обична Капа Спецификации : Пол : Женскип : Шапкаматеријал : Полиестерстил : Обичен Пол : Унисекстрап тип : Прилагодлив тип на Шема : Солидхат обем 56-59СМ (Прилагоден)пакет вклучуваат : 1*Капа Бејзбол капа гроздобер измиен стил, подебел материјал, еколошки боење без иритација на кожата. Дише, лесен супер мек финиш. Исклучителен квалитет. Апсорпцијата на влага и дишењето на капачето е супер погодна за многу спортски прилики на отворено, како бејзбол, тенис, голф, кошарка, одбојка, бадминтон, трчање, пешачење, тренинг, патување, планинарење и возење велосипед, шапката за сончање мора да биде незаменлив избор на вас и вашите партнери. Дневна шапка Одлична за сите сезони. Без разлика дали барате модерна спортска капа за вашите авантури на отворено, рутини за вежбање или едноставно за додавање завршен допир на вашите секојдневни облеки, оваа бејзбол капа ве покри. Останете Безбедни Под Летното Сонце : Престанете да го ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Заштитете ја кожата и држете ја косата подалеку од лицето и очите носејќи ја оваа удобна бејзбол капа за време на сите активности на отворено. тој е совршен придружник за вашиот активен животен стил. Направете Одличен Подарок : Достапен во секоја боја под виножитото, овие бејзбол капи прават одлична сегашна идеја за вашите пријатели и најблиски. Одлично за пролет и лето, една големина одговара на сите дизајн ветува сигурно и удобно вклопување секој пат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата