• Ново
Возач на Вежба без четки КДД 524Б-

Возач на Вежба без четки КДД 524Б-

DEN 1584.00

Износ
Това е достапна

Опис на производот само голи алатка, без батерија и без полнач вклучени . Само Гола Алатка, без вклучена батерија. Вклучува Гола Алатка, помошна рачка, клип за ремен и упатство за корисникот. Без четки, високо ефикасен мотор. Вградена ЛЕР. Оваа ставка е вистински оем дел повторно спакуван Од Enицио и ќе дојде во брендирана кутија Enицио . Enицио не е поврзан со "Кобалт" . Сите модели споменати овде се трговски марки или регистрирани трговски марки на нивните соодветни носители, вклучувајќи го и "Кобалт ".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата