• Ново
Garanimals Бебе девојки за графички флатер за тело со краток ракав, големини 0 3М-24м

Garanimals Бебе девојки за графички флатер за тело со краток ракав, големини 0 3М-24м

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Сите сме за слаткиот стил на оваа симпатична девојка за девојчиња од garanimals со симпатичен графички принт со кратки ракави на флутер. Изработена во мека, удобна ткаенина, ова бебе девојче Бодисјут исто така има копчиња за прицврстување на дното за брзи, лесни промени! Измешајте и совпаѓајте го овој костум за тело на трепет со пријатни дното за да го заврши нејзиниот изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното и рамото за лесни промени. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Garanimals Baby Girls Flutter Bolody Bodysuit.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата