• Ново
M навој филипс тркалезна завртка за завртки за завртки

M навој филипс тркалезна завртка за завртки за завртки

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

M1.6x10mm тава глава Torx Socket Cap Machine Screws (30-пакет) Спецификации : Име на производ : завртка за тава глава; Содржина на пакетот : 30 парчиња x тава глава Torx завртка во боја : сребрен тон; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик : 8g; Вкупна големина : 3 x 11mm/0,12 "x 0,43 " (глава диа.*Л) Торкс тип на глава : T4; Големина на низата : M1.6 x 10mm/0.06 "x 0,4 " (d*l) Теч на навој : 0,35мм m8 x 50mm навојна филипс тркалезна машина завртка за завртки за завртки за завртки (6-паке каде е потребна изолација . широко се користи во дома, кујна, електроника, комуникација, опрема, производи за електрична енергија, културни производи, машини за заштита на животната средина, итн. Компонента за фиксирање, индустриски и градежни сврзувачки елементи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата