• Ново
Врвот на женското рамо на рамо со долниот опсег

Врвот на женското рамо на рамо со долниот опсег

DEN 367.84

Износ
Това е достапна

Спарете ја оваа женска капка треба да се најде на врвот со дното со вашите омилени хеланки. Овој TEE има врзан половината, лимска ткаенина и рамо на капка. Носете го овој пол -топка над резервоарот за целосен изглед. Изберете од разновидни отпечатоци за да додадете во вашата гардероба. Врвот на женското рамо на рамо со долниот опсег : 100% полиестер. Лажички врат. Долги ракави. Полка точки. Опседнат полите. Чиста. Лабаво вклопување. Машинско миење ладно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата