• Ново
Бијаксми Женски Костим За Капење Комплет Цветен Принт Плус Големина Бикини Градник Халтернек Фустан И Еластични Гаќи Облека За Плажа Костим За Капење

Бијаксми Женски Костим За Капење Комплет Цветен Принт Плус Големина Бикини Градник Халтернек Фустан И Еластични Гаќи Облека

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Жени 2 парчиња Костим За Капење Комплет Цветен Принт Плус Големина Бикини Градник Халтернек Фустан и Еластични Гаќи Костим за Капење Облека за Плажа. Карактеристики. Цветен принт, исечок од метален прстен, завој халтернек и без грб, мрежест фустан за бикини градник без ракави. Истегнете ја долната облека за да ви помогне да ги подобрите вашите шармантни облини и да ги покажете вашите совршени задникот и нозете. Погоден за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, спорт, одмор, забава во базен итн. Големина (см)/(инчи)tttttt TTTt t t t t t t t t t Bust : t97, 79-101, 6t/t38, 5-40tпресврт : t77, 47-81, 28t/t30, 5-32. XLtt Bust : t105, 41-109, 22t/t41, 5-43tпресврт : t85, 09-88, 9t/t33, 5-35. XXLtt Bust : t116, 8-121, 9t/t45, 98-47, 99t99-104.1t/t38. 98-40. 98. ХХХЛтбуст : т126, 99-132, 07т/т50-52тпресврт : т109, 21-114, 29т/т43-45. HXXXLt Bust : t137. 16-142. 24t/t54-56tпресврт : t119. 38-124. 45t/t47-49. HXXXXLt Bust : t147, 32-152, 39t/t58-60tпресврт : t129, 53-134, 62t/t51-53. Спецификации : . Материјал : Најлон. Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Пливање, Сурфање, Плажа. Стил : Мода. Шема : Цветни Печати. Големина : L, XL, XXL, XXXL, XXXXL, XXXXL. Боја : Црна, Зелена, Зелен Лист, Виолетова Цвет, Роза Црвен Леопард Печатење. Нега на облека : Се Препорачува Миење Раце, Не Избелувајте или Сушете. Содржина На Пакетот : . 1* Градник. 1* Комплет Гаќи За Капење На Плажа : Цветен принт, исечок од метален прстен, завој халтернек и без грб, мрежест фустан за бикини градник без ракави. Истегнете ја долната облека за да ви помогне да ги подобрите вашите шармантни облини и да ги покажете вашите совршени задникот и нозете. Големина и Боја : L, XL, XXL, XXXL, XXXXL, XXXXL, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, боја : црна, зелена, зелен лист, виолетова цвет, роза црвен леопард печатење. Многу Прилики : летната женска облека за плажа во бикини е совршена за пливање, сурфање, плажа, тропски предели, меден месец, спорт, одмор, забава во базен и многу повеќе. Мек Материјал : комплетот летни женски костими за капење со плус големина е изработен од најлон, мек и пријателски за кожата, удобен и дише, не е лесен за бледнеење или губење на формата. Најдобар Подарок : 2 парчиња бикини за плажа за жени е одличен подарок за вашата мајка, сопруга, девојка или жени на роденден, Денот на Вљубените, годишнината, Денот на Мајката.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата