• Ново
Јуелијанкси Жени Бикини Со Висок Струк Печатење Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење За Плажа

Јуелијанкси Жени Бикини Со Висок Струк Печатење Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење За Плажа

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Големина : С Биста : 76-88см/29,92-34,65" Половината : 68-74см/26,77-29,13" Колк : 78-94см/30,71-37,01" Должина : 28см/11,02" Должина На Дното : 22см/8,66" Под Биста : 72см/28,35" Големина : М Биста : 80-92см/31,50-36,22" половината : 74-78см/29,13-30,71" колк : 82-98см/32,28-38,58" должина : 29см/11,42" должина на дното : 23см/9,06" под биста : 76см/29,92" големина : л биста : 84-96см/33,07-37,80" половината : 78-82см/30,71-32,28" колк : 86-102см/33,86-40,16" должина : 30см/11,81" должина на дното : 24см/9,45" под Биста : 80см/31,50" големина : xl Биста : 88-100см/34,65-39,37" половината : 82-86см/32.28-33.86" колк : 90-106см/35.43-41.73" должина : 31см/12.20" должина на дното : 25см/9.84" под биста : 84см/33.07" жени висок половината бикини притисни Нагоре бикини печатење костим за капење женски Плажа Облека костими за Капење карактеристики : материјал : 82% најлон, 18% спандекс,изработен од полиестер, мека и Дише, растеглива мазна ткаенина, удобни женски бикини костими за Капење кои брзо се сушат.Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка.Печатење и стил на плажа, привлечни очи, прават атрактивен и зачудувачки изглед.Повод : Совршен За меден месец, вокација на плажа, забава во базен, активности за пливање и летен одмор измијте Ги и Закачете Ги Суви. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Лак Бендеге Облека : Редовен Тип На Дезен : Стил На Цврсти Ракави : Редовен Стил : Секси, Каузална Тежина : 190 (С-ХЛ)пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Што Содржи Подлога За Градите)Големина Bust S76-88cm/29.92-34.65"68-74cm/26.77-29.13"78-94cm/30.71-37.01"28cm/11.02"22cm/8.66"72cm/28.35"M80-92cm/31.50-36.22"74-78cm/29.13-30.71"82-98cm/32.28-38.58"29cm/11.42"23cm/9.06"76cm/29.92"L84-96cm/33.07-37.80"78-82cm/30.71-32.28"86-102cm/33.86-40.16"30cm/11.81"24cm/9.45"80cm/31.50"XL88-100cm/34.65-39.37"82-86cm/32.28-33.86"90-106cm/35.43-41.73"31cm/12.20"25cm/9.84"84cm/33.07"Size : SBust : 76-88cm/29.92-34.65"Waist : 68-74cm/26.77-29.13"Hip : 78-94cm/30.71-37.01"Length : 28cm/11.02"Должина На Дното : 22см/8.66 "Под Bust : 72cm/28.35"Size : MBust : 80-92cm/31.50-36.22"Waist : 74-78cm/29.13-30.71"Hip : 82-98cm/32.28-38.58"Length : 29cm/11.42"Должина На Дното : 23см/9.06 "Под Bust : 76cm/29.92"Size : LBust : 84-96cm/33.07-37.80"Waist : 78-82cm/30.71-32.28"Hip : 86-102cm/33.86-40.16"Length : 30cm/11.81"Должина На Дното : 24см/9.45"Под Bust : 80cm/31.50"Size : XLBust : 88-100cm/34.65-39.37"Waist : 82-86cm/32.28-33.86"Hip : 90-106cm/35.43-41.73"Length : 31cm/12.20"Должина На Дното : 25см/9.84" Под Биста : 84см/33.07 " Секси И елегантна модна интеграција, целокупниот дизајн на сечење облека нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон. Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. Повод : Пливање, тропски одмор, забава На Плажа, Крстарење, забава во базен, термални извори и сл.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата