• Ново
Дами Отворени Предни Еднобојни Едно Копче Секојдневен Костум

Дами Отворени Предни Еднобојни Едно Копче Секојдневен Костум

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Костум. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Сина, Бела, Портокалова, Розова, Маслинесто зелена, Сива, Црна,Каки,Светло сива,светло зелена,Црвена,темносина,Виолетова. Пакетот Вклучува : . 1*Одговараат. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 56 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Мода. Кардиган. Костум.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата