• Ново
Ракави Врвови Празнична Женска Блуза Кратки Вилински Коњчиња Лабаво Печатење На О-вратот Модна Женска Блуза

Ракави Врвови Празнична Женска Блуза Кратки Вилински Коњчиња Лабаво Печатење На О-вратот Модна Женска Блуза

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Јака : О-врат1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не / сушење На Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет/Aut/Зимакако да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Повод : Секојдневна, Дневна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав : Секојдневен,Моден што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксер3.Совршено зашиениот дизајн на Дуксер со Патент го прави и привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дневен, Спорт, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, работа, дома и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.Материјал : Полиестеро2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, се чувствуваат како меки и удобни.Тип на шема : Принтгендер : Жени, Девојкиизглед на Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Должина : 68см/26.77" Ракав : 23см/9.06"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" Должина : 69см/27.17" Ракав : 24см/9.45"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 110см/43.31" должина : 70см/27.56" ракав : 25см/9.84"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 115СМ/45.28" должина : 71см/27.95" ракав : 26см/10.24"големина : 2xl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 120см/47.24" должина : 72см/28.35" ракав : 27см/10.63"големина : 3хл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 125см/49.21" должина : 73см/28.74" Ракав : 28см/11.02"Големина : 4хл сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 130см/51.18" должина : 74см/29.13" ракав : 29см/11.42"големина : 5хл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 БИСТА : 135СМ/53.15" должина : 75см/29.53" Ракав : 30см/11.81" повод : секојдневна,дневна женска кошула МАЛИ Женски КОШУЛИ КРАТОК РАКАВ. Должина на ракавот : Кошула Со Долги Ракави Жени Меки Маички Со Долги Ракави За Жени. Јака : О-Вратот Жени Краток Ракав Кошули Памук Женски Кошули Повик. Сезона : Пролет/Aut/Зима Шарени Женски Кошули Се Водат Кошули Жени. 3.Совршено Зашиениот Дизајн На Дуксер Со Патент Го Прави И Привлечен За Носење. Долги Ракави Кошула Жени Активна Кошула.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата