• Ново
Тојела Вкрстена Торба За Рамо Трендовски Моден Синџир За Сите натпревари Браун

Тојела Вкрстена Торба За Рамо Трендовски Моден Синџир За Сите натпревари Браун

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Информации за производот : Стил : трендовски и модерен стил : женска текстура на ткаенина за рамо : Текстура на Пулинирање : форма на синтетичка кожна торба : хоризонтален квадратен тип стил на тренд на багаж : метод на отворање на мали квадратни кеси : патент шема : лента боја : бела, црвена, црна, Кафеава Големина Информации : Големина : Ширина 23 висина 18,5 дебелина 11 см Тојела Вкрстена Торба За Рамо Трендовски мода сите натпревар синџир браун.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата