• Ново
Женски Влечки Пријатна Мемориска Пена, Внатрешен Надворешен Гумен Ѓон

Женски Влечки Пријатна Мемориска Пена, Внатрешен Надворешен Гумен Ѓон

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Ако ја барате крајната влечка, Роксони ја има за вас. Нашите пријатни влечки се изработени користејќи само најквалитетни материјали за да им го дадат на нозете остатокот што го заслужуваат! Овие куќни чевли се амортизирани со мемориска пена со висока густина што се обликува до обликот на стапалото, обезбедувајќи максимална удобност. Ултра меката постава ги прави овие женски влечки топли и пријатни, обезбедувајќи супериорна удобност. Зачекорете во овие удобни амортизирани влечки и ќе се најдете како ги носите цел ден! Издржливи, но лесни, овие влечки се совршена опција за носење низ куќата или на отворено. Подарете си себеси или вашата сакана заслужен подарок. Затоа, зачекорете во кадифен комфор и опуштете се по долг ден со удобна и издржлива папуча од мемориска пена. ЛЕСНА НЕГА, ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Овие лизгачки дизајнерски влечки се супер удобни и се дизајнирани со висококвалитетна мемориска пена. Врежаниот надворешен ѓон што не се лизга обезбедува безбедна и отпорна на лизгање прошетка и ќе ги направи овие пријатни влечки ваша облека. ИЗДРЖЛИВ И АНТИ-ЛИЗГАЧКИ ГУМЕН ЃОН : лесен дизајн и гумен ѓон против лизгање обезбедува влечење за безбедно и удобно носење. Гумениот ѓон што не се лизга ги прави овие удобни домашни влечки погодни за внатрешна и надворешна употреба, додека го шетате вашето куче или се релаксирате во вашата спална соба. ВЛОШКА ОД МЕМОРИСКА ПЕНА : овие удобни влечки се обложени со мемориска пена со висока густина, обезбедувајќи им на нозете мекост, дишење и максимална удобност. СЕКОЈДНЕВНА УДОБНОСТ : овие пријатни влечки се убаво дизајнирани и се достапни во шест сорти Сива/Сребрена, Розова/Сребрена, Бела/Сребрена, Праска, Розова или Бела. Овие кадифени влечки се совршен подарок за секоја пригода за мама, ќерка, сопруга или девојка. Машина за перење. Задоволството на нашите клиенти е наша примарна грижа. Ако не сте задоволни со купувањето, слободно контактирајте не; ние ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби. можете да уживате во купување без ризик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата