• Ново
Мода Women Зима Жени Чизми Средна Пета Дебела Пета Тркалезна Глава Страничен Патент Еднобоен Кристал Удобен Секојдневен Стил Црн 37

Мода Women Зима Жени Чизми Средна Пета Дебела Пета Тркалезна Глава Страничен Патент Еднобоен Кристал Удобен Секојдневен Стил

DEN 560.00

Износ
Това е достапна

Мода Women Зима Женски Чизми Средна Пета Дебела Пета Тркалезна Глава Страничен Патент Еднобоен Кристал Удобен Секојдневен Стилкарактеристики : Практичен материјал,удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,ги зајакнува и тонизира,го подобрува дизајнот на држењето на телото стилски, вид, личност,имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете лесен чевел за одење,Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран личностпогоден за Одење На Отворено,Забава,Одмор,Забава,Работа,Свадба и Други Прилики,Цврста И Стилска боја.обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!Опис : Пол : Жени,Девојка Материјал : Пусол Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Лежерен,Елегантен Стил На Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : Тип На Затворање На Средна Потпетица : Висока Потпетица Со Патент : 6 см/2,37"Висина На Платформата : 1 см/0,39"Пакет : 1 Пар Женски Чевли Забелешка : Големината ќе биде помала поради за конкавен Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.Големинаусукеујпцнфот Должина376, 54, 53623, 5 см23523, 5см/9.3"38753724,0 см24024см/9.5"397.55.53824,5 см24524, 5см/9.7"40863925,0 см25025см/9.8"големина : 37us : 6.5 велика Британија : 4.5 еу : 36jp : 23.5 cmcn : 235foot должина : 23.5 cm/9.3"големина : 38us : 7uk : 5eu : 37jp : 24.0 cmcn : 240foot должина : 24cm/9.5"големина : 39us : 7.5 велика британија : 5.5 еу : 38jp : 24.5 cmcn : 245foot Должина : 24.5 cm/9.7"големина : 40us : 8eu : 6eu : 39jp : 25.0 cmcn : 250foot должина : 25cm/9.8" ❥висококвалитетен материјал, удобен и мек, го намалува притисокот врз зглобовите, зајакнува и тонизира, го подобрува држењето на телото. ❥Погоден за одење на отворено, забава, одмор, забава, работа, свадба и други прилики, цврста и модерна боја. ❥Покажете ја вашата мода. Стилскиот дизајн и дава на вашата облека шик и модерен стил. Тоа е стилски избор за секоја пригода. ❥Свежа колекција модерни младински чевли што ви ја донесоа дизајнерите кои го пребаруваат светот за инспирација и напредни трендови за да им дадат на вашите стапала среќен и кул изглед. ❥Дизајните се стилски, визуелни и индивидуални, а имаме повеќе дизајни во боја за вас и вашето семејство или најблиски или пријатели за избор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата