• Ново
Патување Колекција Жени Карима Тру Удобност Пена Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Карима Тру Удобност Пена Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Задолжително за fall, чизмата Карима со Колекција Патувања. Оваа чизма со широко теле се одликува со простран квадратен прст, подножје од пена за Удобност од 4 мм и мека веганска кожа за удобно вклопување. Наредена блок пета и патент одвнатре и даваат на оваа едноставна силуета нов нов изглед. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 15 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Врвен Обем : 16 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата