• Ново
Hidенски скриен памучен лагер, 2pk

Hidенски скриен памучен лагер, 2pk

DEN 111.52

Износ
Това е достапна

Чевли, поздрави се на утеха! Обидете се со нашата најнова скриена памучна лагер има зашиена во перница перница веднаш на топката на стапалото. Доаѓајќи само за да ги покрие прстите, овие облоги се дизајнирани да се носат со сите видови чевли со ниско сечење од облеки до случајни. Тие ги одржуваат нозете удобни во небото високи потпетици и во станови. Без глупости женски скриени памучни лагер 63% памук, 34% полиестер, 3% спандекс. Совршено да се носат со сите видови чевли од облечен до секојдневно. Цел ден удобност. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата