• Ново
Дуксери За Жени Лесни Класични Дуксери Со Долги Ракави Јака Печатење Поштенски Блузи Врвови Блузи Врвови

Дуксери За Жени Лесни Класични Дуксери Со Долги Ракави Јака Печатење Поштенски Блузи Врвови Блузи Врвови

DEN 119.84

Износ
Това е достапна

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.*Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Целосен Материјал : 100% Полиестерколор : Бела Боја : 2xlsleve : Тип На Јака Со Долги Ракави : Дуксери Стил На Шема На Јака : Дебелина На Печатење : Стандарден Стил : Готски,панк,Мода, Секојдневен Повод : облечи забава; игра на улоги; косплеј забава; ноќта на вештерките; тематска забава; танц вечер; Божиќ; трик-или-лекување; надвор Од Карневалската Ноќна Парада; Маскарада Топкашто Добивате : 1 X Жените Топсајз Табела : Големина : С Биста : 110cm/43.31" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 68cm/26.77" Големина : м Биста : 116cm/45.67" рамо : 49.5 cm/19.49" Ракав : 55см/21.65" Должина : 69см/27.17" Големина : Л Биста : 122см/48.03" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 56см/22.05" Должина : 70см/27.56" Големина : Xl биста : 128см/50.39" рамо : 52.5 см/20.67" ракав : 57см/22.44" Должина : 71см/27.95" Големина : Ххл Биста : 134см/52.76" Рамо : 54см/21.26" Ракав : 58см/22.83" Должина : 72см/28.35"*Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. [Ткаенина]мека и квалитетна, пријателска за кожата и не проѕирна, ви овозможува најудобно искуство при носење. [Прилики] Погоден За Секојдневно Носење / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. [Натпревар] Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. [Табела со големини] Ве Молиме Погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата пред Да Нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. [Топли Совети] Машина/ рачно перење. Измијте ги темните бои одделно, не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско железо доколку е потребно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата