• Ново
Јинго Женски Елек Јакна Без Ракави Палто Секојдневен Есенски Топол Елек Кардиган Со Џебови

Јинго Женски Елек Јакна Без Ракави Палто Секојдневен Есенски Топол Елек Кардиган Со Џебови

DEN 415.84

Износ
Това е достапна

Големина : С Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 60см/23.62" Рамо : 34см/13.39" Должина : 61см/24.02" Големина : М Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 64см/25.20" Рамо : 35см/13.78" Должина : 62см/24.41" Големина : Л Големина На САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 12 еу ГОЛЕМИНА : 38 БИСТА : 68см/26.77" рамо : 36см/14.17" должина : 63см/24.80" големина : xl сад големина : 12 велика британија големина : 14 Еу големина : 38 Биста : 72см/28.35" рамо : 37см/14.57" должина : 64см/25.20" големина : ххл САД ГОЛЕМИНА : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 16 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 40 Биста : 76см/29.92" рамо : 38см/14.96" должина : 65см/25.59" Женски елек јакна без ракави ПАЛТО Обичен ЕСЕНСКИ ТОПОЛ елек кардиган Со Џебови Ве Молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка Специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Стил : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Карактеристики€Редовни, Редовни, Божиќ Q Стил€Стилски и мода ве прават попривлечни q Натпревар Q Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува ПАЛТО Од 1 ПАРЧЕ Јинго Женски Елек Јакна Без Ракави Обичен Есенски Топол Елек Кардиган со Џебови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата