• Ново
Атлетски работи женски атлетиви со 5 држачи за џемпери - жолто портокалово црвено кафеава црна боја

Атлетски работи женски атлетиви со 5 држачи за џемпери - жолто портокалово црвено кафеава црна боја

DEN 452.48

Износ
Това е достапна

Зборувајте за разноврсно! Симпатична и удобна, совршена за обичен ден во или надвор од куќата. Овие џемпери на атлетизмот од атлетски дела имаат еластична лента за половината за удобно вклопување со ретро странични ленти за да додадат малку боја. Дефинитивно ќе сакате да добиете повеќе од еден пар! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5â 10â, половината : 26â, биста : 33â, колкови : 36â. Моделот носи големина S. работи голема, големина надолу. Повлечен стил. Еластична половината и манжетните на долниот дел. Повеќебојни странични ленти. 57% памук/34% полиестер/9% рајон. Машина за перење. Увезени. Штепени атлетични џемпери од атлетски дела.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата