• Ново
Котони Женска Мода Секојдневен Фенер Желка Со Долги Ракави Плетен Џемпер Џемпер

Котони Женска Мода Секојдневен Фенер Желка Со Долги Ракави Плетен Џемпер Џемпер

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Женски Моден Секојдневен Фенер Долг Ракав Желка Плетен Џемпер Желка Џемпер. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав,Хеџинг ,Маица Со Пуловер,Секојдневни блузи,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн. 2.Материјал : Акрилик. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн На Печатени Дуксери го прави посекси и попривлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден заumn и зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Акрилик. Тип На Шема : Печатени. Јака : со долги ракави. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски џемпер. фустан од тул од рамо фустани за жени фустани за жени 2022 долги фустани до колена за жени летен секојдневен летен фустан професионални фустани за жени за работа фустани за деверуша фустани за дипломирање за мајки летни макси фустани за жени 2022 фустани за девојки светло розев фустан за жени фустани надвор од рамо за жени кратки свечени фустани плус големина матурски фустани фустани со боди фустани бел фустан женски секси цветен макси фустан макси фустан без прерамки за жени. тинејџерски фустани за специјални прилики фустани од 1920 тите за жени фустани со ракави женски фустани секси свечени фустани за жени фустан од летна обвивка макси фустан со ракави светло син фустан за жени женски ремени за шпагети миди сатенски фустани вратоврска предна црна венчаница венчаница фустани за свечени сини фустани сарафан секси бели фустани за жени забава обични жени фустани миди фустани за жени летни вечерни фустани за жени елегантни. свечена венчаница фустан за гости шпагети фустани за сонце фустани во а-линија секси летни фустани за жени 2022 женски тенкови блузи облечен обичен портокалов фустан макси фустани со кратки ракави за жени бели свечени фустани за жени мини фустан со долги фустани фустани на плажа за жени црн летен фустан за жени фустани на долги црни фустани на плажа за жени 2022 ленен фустан за жени лето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата