• Ново
Ефстеб Тексас Панталони За Жени Растегнување На Висок Струк Зимски Топол Шерпа Фармерки Обложени Со Руно За Еластични Кашмирски Хеланки Со Висок Струк Кадифен Рас

Ефстеб Тексас Панталони За Жени Растегнување На Висок Струк Зимски Топол Шерпа Фармерки Обложени Со Руно За Еластични Кашмирски

DEN 591.84

Износ
Това е достапна

- Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте На ☛Ефстеб☚Ви Посакувам среќен шопинг!Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Дозвола Ефстеб (Ве Молиме Кликнете Овде За да најдете Повеќе Артикли До30%-50%)Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина,лесен мек и удобен.Стил : Модни И секојдневни Тексас Панталони, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено.Повод : Секојдневен,Трчање,Роденден,Запознавање,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Погоден за сите сезони.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо тоа.&&Информации за производот : Сезона : Погоден За сите сезони пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Стил На Трчање : Секојдневен, Моден Должина : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони.&&Големина Шема : Големина= 28 Големина.= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Половината= 67см/26.38 "Хип= 82см/32.28 " Должина= 97см/38.19". Големина= 29 Големина.= СРЕДНИ САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Половината= 68см/26.77 "Хип= 84см/33.07 " Должина= 98см/38.58". Големина= 30 Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Половината= 69см/27.17 "Хип= 86см/33.86 " Должина= 99см/38.98". Големина= 31 Големина.= Х-Големи САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Половината= 70см/27.56 "Хип= 88см/34.65 " Должина= 100см/39.37". Големина= 32 Големина.= XX-Големи САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Половината= 71cm/27.95 "Хип= 90cm/35.43" Должина= 101cm/39.76 " потресените фармерки за жени во измиен тексас со потресени детали, уништен тексас, слаба нога,затворање на патент,долги панталони,копче надолу класичен тексас, тенок фит. Женските фармерки совршени за секојдневно или работно време,слабите фармерки можат да носат со чизми/шал /капа на плажа/синџир на џемпер/палто/ исто така одговараат за сите врвови,може да изгледа и мода ако ја спарите со ремен за излези надвор. Мек тексас со памучна мешавина, со удобно истегнување за додворување на сите форми.Погоден за секојдневни излети,училиште,одмор,пикник,патување, возење, дома и секојдневно носење. Фармерките за Жени рачно перење или машинско перење одделно во ладна вода,Миење и сушење внатре со слични бои, не избелувајте, исушете се ниско. стари морнарски фармерки за мажи фармерки со широки нозе танга облоги за гаќички женски панталони трендовски женски панталони од руно товарни панталони со висок струк жени пробајте пред да купите женски фармерки женски јога хеланки пижами фармерки еластични работни панталони за жени фармерки со висок струк за жени сиви панталони за суи организатор вибрирачки гаќи за неа со контролор деца карирани панталони за пижами машки џогер панталони зелени карго панталони мажи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата