• Ново
Женски Моден Летен Лежерен Елек Без Ракави Ретро Цвет Печатење Лабав Резервоар Голем Фустан На Плажа Пинк ХХХХХХХСЛ

Женски Моден Летен Лежерен Елек Без Ракави Ретро Цвет Печатење Лабав Резервоар Голем Фустан На Плажа Пинк ХХХХХХХСЛ

DEN 431.84

Износ
Това е достапна

Женски Моден Летен Лежерен Елек Без Ракави Ретро Цветен Отпечаток Лабав Резервоар Голем Фустан За Плажа Женски Моден Секојдневен Памучен Џебен Фустан Без Ракави Без Ракави Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Тркалезно деколте Со тесна возбудлива облога,долг ракав,корсетвинтиџ шевове божиќен принт плус Европски стил ви дава ретро и елегантен изглед; силуетата за вклопување и одблесок им ласка на вашите фигури сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерските Ракави : Тип На Целосна Шема : Деколте За Печатење : Должина На В-Ѓердан : Колено-должина декорација : несилхуета : а-линија што добивате : 1 х забелешка : поради можните физички разлики Помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size Bust Length XS88cm/34.65"82cm/32.28"S92cm/36.22"86cm/33.86"M96cm/37.80"87cm/34.25"L100cm/39.37"88cm/34.65"XL104cm/40.94"89cm/35.04"XXL110cm/43.31"90cm/35.43"XXXL116cm/45.67"91cm/35.83"XXXXL122cm/48.03"92cm/36.22"XXXXXL128cm/50.39"93cm/36.61"XXXXXXL132cm/51.97"94cm/37.01" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата