• Ново
Облека за удобност женска плус големина одговара и фустан со резервоарот за должина на коленото

Облека за удобност женска плус големина одговара и фустан со резервоарот за должина на коленото

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Шармантен и сладок овој разгорен плус големина мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќи се со прекрасна морнарица и розово цветно печатење, дизајн без ракави, намалување на должината на коленото, удобно вклопување и разгорено здолниште. Обичен фустан за скејтер со плус големина, кој е удобен и модерен. без ракави. разгорено здолниште. Должина на коленото.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата