• Ново
Лабакиха фустани За жени Жени Лето В - Вратот Без Ракави Еднобоен Обичен Возбудлив Фустан XL

Лабакиха фустани За жени Жени Лето В - Вратот Без Ракави Еднобоен Обичен Возбудлив Фустан XL

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 80см-92см/31.50"-36.22" половината : 74СМ/29.13" Колк : 100см/39.37" Должина : 106см/41.73" . Големина : м Биста : 84см-96см/33.07" -37.80 "Половината : 80см/31.50" Колк : 106см/41.73 "Должина : 107см/42.13" . Големина : XL Биста : 94cm-106cm/37.01" -41.73 "Половината : 92cm/36.22" Колк : 118cm/46.46 "Должина : 110cm/43.31" . Големина : Л Биста : 88см-100см/34,65 "-39,37" Половината : 86см/33,86 "Колк : 112см/44,09 " Должина : 108см/42,52" . Големина : XXL Биста : 100cm-112cm/39.37" -44.09 "Половината : 98cm/38.58" Колк : 124cm/48.82 "Должина : 112cm/44.09" Жените Лето V-Вратот Еднобојна Еднобојна Обична Возбуда Фустанкарактеристики : 1.Градиент,Без Ракави, Жени И девојки Мода Секојдневен, 2.Мек и добар материјал за текстура,лесен, дише 3.Секси фустан, Градина Партија Партија Носат или Секојдневен Секојдневна Облека.Совршен за плажа, одмор ..4.Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво.5.ЗАБЕЛЕШКА : постојат S-2 XL ,секогаш ќе има натпревар за вас,но големината. со бидете малку поинакви предизвика рачно мерење. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето и есенски пол : Жени, Девојки Повод : Забава Во Градината,Дневно, плажа,клуб,улица,Материјал : Полиестерстил : Забава,Секси,клуб,Одмор, Дејфит : Одговара на дебелината на големината : Стандардно што добивате : фустан за жени од 1 XWomen. Ткаенината е супер мека, еластична и удобна. Лесниот и течен материјал со едноставен и моден дизајн го прави овој фустан погоден за повеќето жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата