• Ново
24 -тина облека за удобност плус големина Paisley Print Long Relave Fuest со појас

24 -тина облека за удобност плус големина Paisley Print Long Relave Fuest со појас

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Стилски фустан со плус големина со опуштен облик на А-линија и ремен за вратоврска што го прави совршено вклопување. Фустанот со должина на коленото со долги ракави е направен со удобен материјал за истегнување во софистициран црвен печатење на Пајсли. долги ракави. V вратот. појас.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата