• Ново
Долна облека За Жени Печатени Танга За Дишење Женски Гаќички

Долна облека За Жени Печатени Танга За Дишење Женски Гаќички

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Големина : S Ширина : 3cm/1.18" Предна Должина : 21cm/8.27" Должина : 32cm/12.60" Должина На Грбот : 11cm/4.33" Големина : M Ширина : 3.5 cm/1.38" Предна Должина : 23cm/9.06" Должина : 34cm/13.39" Должина На Грбот : 12cm/4.72" Големина : L Ширина : 4cm/1.57" Напред должина : 25см/9,84" должина : 36см/14,17" должина на грбот : 13см/5,12" големина : xl Ширина : 4,5 см/1,77" Должина На Предната Страна : 27см/10,63" должина : 38см/14,96" должина на грбот : 14см/5,51" големина : Ххл ширина : 5см/1,97" Должина На Предната Страна : 29см/11,42 должина : 40см/15.75" Должина на грбот : 15см/5.91" Дише и удобно, погодно за секоја сезона. [ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС ] : жени со долна облека со одличен еластичен и беспрекорен дизајн удобно и дише. Не гребење или лизгање. [СОВЕТИ за ПЕРЕЊЕ ] : секси гаќичките за жени треба да се мијат рачно, ве молиме ставете ги во кеса за перење ако треба машинско перење користете само белило без хлор или белило со кислород доколку е потребно. Ако имате какви било прашања во врска со нашите гаќи за женско пакување, слободно контактирајте не и ние ќе се обидеме да ви помогнеме да ги решите. гаќи за жени. Миење Раце Само. Женските секси гаќички се погодни за сите типови на тело и можат да ги максимизираат колковите; Еластични гаќички; ве прави пошармантни и шик, многу погодни за специјални ноќи како Денот на Вљубените, денот и брачната ноќ, подарок за меден месец, невестински туш, забава за долна облека, ќе ве направи поелегантни и шармантни. Долна облека За Жени : женската долна облека е погодна за сите прилики. Без разлика дали станува збор за спиење, работа, спорт или други активности и облека, можете да се чувствувате удобно и слободно во текот на денот. Ако имате какви било прашања во врска со нашите гаќи за женско пакување, слободно контактирајте не и ние ќе се обидеме да ви помогнеме да ги решите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата