• Ново
Омитај Женски Моден Ретро Печатен Конзервативен Едноделен Комплет Фустан На Плажа

Омитај Женски Моден Ретро Печатен Конзервативен Едноделен Комплет Фустан На Плажа

DEN 239.04

Износ
Това е достапна

Женски Моден Ретро Печатен Конзервативен Едноделен Комплет Фустан За Плажа (2 Парчиња Комплет Со Влошки За Градник И Без Челичен Градник) ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Многу е погоден за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен и други прилики.2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите облини посиметрични и поудобни. Тоа е и допадливо. Можете да ја покажете вашата слика 3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршена4. Предлог за перење : миење раце во ладна вода,. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, крајбрежје, базен, топла пролет, летна забава и јога5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, ви благодарам информации за производот : Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : дневно, базен, морски материјал : Најлон, Спандекс Должина : редовен стил : секси, модерен пакетот вклучува : 1 Swimsuit Size Bust Waist Hip S66-76cm/25.98-29.92"62-66cm/24.41-25.98"74-78cm/29.13-30.71"M70-80cm/27.56-31.50"66-70cm/25.98-27.56"78-82cm/30.71-32.28"L74-84cm/29.13-33.07"70-74cm/27.56-29.13"82-86cm/32.28-33.86"XL78-88cm/30.71-34.65"74-78cm/29.13-30.71"86-90cm/33.86-35.43"XXL82-92cm/32.28-36.22"78-82cm/30.71-32.28"90-94cm/35.43-37.01"XXXL86-96cm/33.86-37.80"84-86cm/33.07-33.86"94-98cm/37.01-38.58"?Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате тенок, елегантен и уникатен, ви покажува повеќе ласкави. ?Овој бикини костим за капење за жени со елегантна покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. ?Моделот е Единствен - Точната Шема Што Ја Добивате Ќе биде Малку Поинаква од Прикажаната. ?Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. ?Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата