• Ново
Женски Градник Од Тантела Без Жица Удобност Градник За Спиење Плус Големина Градници За Вежбање Со Неотстранливи Влошки Обликување Градник Розова С

Женски Градник Од Тантела Без Жица Удобност Градник За Спиење Плус Големина Градници За Вежбање Со Неотстранливи Влошки Обликување

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Season Сезона : Сите. ❥Пол : Жени/Девојки. ❥Повод : Спорт/Дневно. ❥Материјал : 80% Памук, 5% Полиестер. ❥Тип на ремен за рамо : ремени за рамо. ❥Дали постои челичен прстен : нема челичен прстен. ❥Како да се мие : Машинско Перење Ладно Суво Ниско. ❥Што ќе добиете : 1x Bra Size табела : . Големина : S Чаша(CN) : 70 Чаша(САД) : 32 Size : M Чаша(CN) : 75 Чаша(САД) : 34 Size : L Чаша(CN) : 80 Чаша(САД) : 36 Size : XL Чаша(CN) : 85 Чаша(САД) : 38 Size : XXL Чаша(CN) : 90 Чаша(САД) : 40 ❥【секојдневно Носете Тренингот Блузи За Градник врвот за спортска Облека Е ИДЕАЛЕН за лесни До тешки Тренинзи за Поддршка, јога, трчање, Фитнес, бокс, џогирање, ПЕШАЧЕЊЕ итн. Одлично Оди Со Носење Тренинг Или Какви Било Облеки За Лежење. ❥€Градник За Обликување Спортски градници Со висока Поддршка} Овие Спортски Градници Се Изработени од 95% најлон 5% Спандекс Ткаенина, измазнување и Фитил, Одржувајќи Ве Ладни и Суви Додека Вежбате Додека Ви Даваат Висока Компресија За Да Останете На Место Подобро. ❥●Нега На Облека Се Препорачува Рачно Перење Или Машинско Перење Со Вреќа За Перење, Сушење На Ниска Температура. ❥●Поместени Спортски Градници Q Овој Резервоар За Јога Со Врат V Доаѓа Со Еластични И Меки Неотстранливи Влошки.Влошките Се Неотстранлив Дизајн, Не Е Лесно Да Паднат При Перење. Градник Жени. ❥Материјал : 80% Памук, 5% Полиестер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата