• Ново
Капи За Жени Дозвола Летна Капа Женски Штитник За Сонце Капа За Сонце Анти-ултравиолетова Еластична Шуплива Горна Капа

Капи За Жени Дозвола Летна Капа Женски Штитник За Сонце Капа За Сонце Анти-ултравиолетова Еластична Шуплива Горна Капа

DEN 195.04

Износ
Това е достапна

Летна Капа Женски Штитник За Сонце Капа За Сонце Анти-ултравиолетова Еластична Шуплива Врвна хатитем специфичностродот : мажи и жени 100% сосема нов со одличен квалитетмек материјал ве прави многу удобносовршен за секојдневно носење и лесен за соблекување или носењеуникатен дизајн ве прави повеќе шарм и привлечниодличен подарок за мажи и жениматеријал : полиестерхат обем : 56-65кмпакети вклучуваат : 1ПЦ Шапка удобна Капа За Сонце : Оваа Женска Капа За Сонце со Широк раб е изработена од висококвалитетна Хартиена Слама, Мала Тежина, Дише и удобна, функционална и стилска сламена капа за сонце за жени. Шапка За Заштита од Сонце со широк Обод : Модерна и трендовска дизајнирана сламена капа, оваа капа за сонце на плажа за жени има широк раб за блокирање на сончевата светлина, ви дава одлична заштита од сонце по целото лице и вратот, ви помага да се изладите на сонце. Функционални Капи за Плажа За Жени : оваа капа за плажа е одлика со фитилна лента за пот за да ви биде супер удобна, а оваа сламена капа е совршена за плажа, базен, парк, шопинг на отворено, риболов, градинарство или какви било други спортови и активности на отворено. Од суштинско значење за излегување : суштински додаток за вашето патување на отворено,одмор,играње на плажа. преклопен дизајн на пакување за лесно складирање во чанта или ранец кога не се користи. Практично носење заедно. Пакет и Лесен : Симпатична и лесна,дише и удобна за жешкото летно време,прекрасна капа за носење додека се занимавате со градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, пешачење, настани за денот на трката, изедначување во вашиот двор или какви било активности на отворено.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата